Интернет магазин вин и крепкого алкоголя

Партнерам

Історія компанії

Компанія Almaterra, імпортер і дистриб’ютор елітного алкоголю була заснована в 2010 році в м.Києві. Засновнику компанії Ларисі Марюхіної, цінителеві вина і справжньому фанату своєї справи, вдалося вивести на Український ринок провідних європейських виробників алкогольної продукції в сегмент HoReCa.

Про вибір вина

За 7 років існування портфель Almaterra виріс до 150 компаній, це великі і маленькі сімейні виноробні. «Виноробство — це високе мистецтво, тому вибір вина для нас — це символ образу якості. За кожну пляшку, яку ми поставляємо, ми несемо повну відповідальність ». Вивчається все, починаючи з рейтингу компанії-постачальника та історії виробництва, за цим слідує обов’язковий контроль якості досвідченими сомел’є, представниками компанії, ретельно дотримуються європейські стандарти зберігання і транспортування.

 

Про наших клієнтів

Зростання в сегменті HoReCa дозволяє говорити про підвищення рівня споживання, а, відповідно, вимог до продукції, що поставляється. Тому ми надаємо великий вибір в співвідношенні ціна-якість, постійно шукаємо новe і працюємо за індивідуальним замовленням. Серед наших клієнтів найкращі ресторани України, а з 2016 — винні супермаркети, бутики і готелі Хаят, Хілтон, Редісон, Феармонт і т.д.

Чому Almaterra?

Ми вважаємо, що вино — це цікавий і пізнавальний бізнес, тому, розвиваючи його, ми розвиваємося самі. Ми відвідуємо світові виставки і відстежуємо тенденції, смаки і нові відкриття, приносимо їх своїм клієнтам у вигляді кращої на ринку продукції. Almaterra — не просто постачальник, а надійний партнер. У нас гнучкі умови роботи, ми вміємо слухати і чути кожного клієнта, тому через кілька років бачимо себе в трійці кращих компаній у своєму сегменті. Приєднуйтесь!

НАШІ ЗАХОДИ

X